Wirtualny Prawnik - aplikacja webrtc

Wirtualny Prawnik to aplikacja mobilna stworzona w Ionic 3, która pozwala użytkownikom kontaktować z prawnikami (rozmowy audio, wideo i tekstowe w technologii WebRTC) i otrzymać natychmiastową poradę na żądany temat.

Użytkownik wybiera kategorię prawa, państwo, którego prawo dotyczy oraz tym połączenia (audio, wideo lub tekst). System automatycznie łączy go z pierwszym dostępnym konsultantem, który specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Podczas połączenia użytkownik i konsultant mogą sobie nawzajem przesyłać pliki (z poziomu aplikacji mobilnej również jest możliwość skanowania dokumentów wbudowaną w telefon kamerą)

Projekt składa się z:

  • aplikacja (ionic 3) na systemy Android i iOS, która udostępnia usługę (połączenia z konsultantem) użytkownikom końcowym
  • aplikacja webowa (ionic 3) dla konsultantów, która pracuje w nowoczesnych przeglądarkach i używa kamery oraz mikrofonu podłączonych do komputera
  • webowy panel administracyjny (ionic 3) do zarządzania użytkownikami, konsultantami i płatnymi subskrypcjami. Wyświetla również statystyki zakończonych konsultacji jak również i statystyki na żywo dotyczące aktualnie połączonych użytkowników.
  • zaplecze bazujące na Node.js z bazą danych MongoDB

Get it on Google Play Download from AppStore

Wyświetl Projekt

Zobacz w działaniu!