Build And See (BAS) to aplikacja, stworzona w Ionic 3, dla inwestorów i generalnych wykonawców w celu pomocy w komunikacji podczas prac na budowie. System łączy członków zespołu ze wszystkich poziomów jak Generalny Wykonawca, Inwestor, Projektant, Inspektor czy Podwykonawcy z innych firm.

System zbiera informacje na temat aktualnego postępu prac w każdym projekcie, nad którym zespół pracuje. Użytkownicy mogą robić zdjęcia, które automatycznie są dzielone pomiędzy użytkownikami z tą samą rolą w projekcie. Mogę również dzielić zdjęcia z innymi użytkownikami pracującymi nad tym samym projektem. BAS pozwala również na komunikacje między dwoma lub więcej uczestnikami w czasie rzeczywistym. Dodatkowo – każdy użytkownik ma podgląd na bieżąco na aktywności w projekcie.

Build And See składa się z:

  • aplikacja mobilna (Ionic 3) na systemy Android, iOS i Windows Phone, która dostarcza całą funkcjonalność dla użytkownika (czat tekstowy, robienie zdjęć, dzielenie, wyświetlanie aktywności, zapraszanie użytkowników itp)
  • wersję webową aplikacji mobilnej (Ionic 3), która dostarcza podobną funkcjonalność, ale dostosowaną do komputerów stacjonarnych i laptopów (np. pozwala na ściąganie i wgrywanie zdjęć z dysku)
  • webowy panel adminstracyjny (Angular 2, Angular Material 2) do zarządzania firmami, projektami i użytkownikami
  • zaplecze bazujące na Node.js z bazą danych MongoDB

Get it on Google Play Download from AppStore Downlod from Microsoft

Wyświetl Projekt

Zobacz w działaniu!