APPetizer to aplikacja stworzona w Ionic 2+, będąca przeglądem rozwiązań z branży ICT dla biznesu. Jej celem jest promocja narzędzi (aplikacji) ICT i wiedzy o innowacjach w tym obszarze. Dodatkowo daje ona możliwość oceniania i polecania wypróbowanych rozwiązań.

Aplikacja mobilna wyświetla interesujące aplikacje w sposób skategoryzowany. Użytkownik może dzielić się swoją ulubioną zawartością poprzez media społecznościowe. Ma również możliwość oceniania aplikacji oraz wybierania ulubionych kategorii i aplikacji. Na tej podstawie, Appetozer oferuje kolejne propozycje wpasowujące się w zainteresowania użytkownika.

Projekt składa się z:

  • aplikacji na systemy Android, iOS i Windows Phone (Ionic 2), która wyświetla zawartość i umożliwia ocenianie wyświetlanych rozwiązań
  • panel administracyjny do zarządzania treścią wyświetlaną w aplikacji mobilnej oraz ekranowej (Angular 2, Angular Material 2)
  • aplikacja ekranowa (bazująca na Ionic 2 i Electron), która wyświetla banery na ekranie restauracji (zarządzana z panelu administracyjnego)
  • zaplecze bazujące na Node.js z bazą danych MongoDB

Download from AppStore Downlod from Microsoft

Wyświetl Projekt

Zobacz w działaniu!