Jesteśmy CODINARIUM.

Tworzymy aplikacje mobilne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Przekształcamy idee naszych klientów we wspaniałe cyfrowe doświadczenia.


Kim jesteśmy?

Bazę mamy w Poznaniu, ale nasz zespół tworzą osoby rozsiane po całej Polsce. Cenimy sobie jakość oraz perfekcyjny, unikalny design.

Sekretem naszego sukcesu jest to, że kochamy to, co robimy. Internet jest przyszłością, więc zbudujmy przyszłość wspólnie.


Jak pracujemy?

1 Zbieramy wszystkie wymagania dotyczące projektu i je spisujemy. Następnie przygotowujemy strategię i dzielimy ją na kamienie milowe z szacunkowymi datami wykonania. W tej fazie pracujemy na szkicach, makietach i prototypach.


2 Wykorzystując lata doświadczeń mobilnych i webowych, tworzymy widoki aplikacji. Bazując na identyfikacji Twojej marki tworzymy najpiękniejszy i najbardziej użyteczny interfejs.


3 Na podstawie wcześniejszych ustaleń zaczynamy kodować. Nasi wysoko wykwalifikowani programiści tworzą stabilny i bezpieczny kod. Aby upewnić się, że wszystko gra, testujemy aplikację ręcznie i za pomocą testów automatycznych.